Przestronne mieszkanie 70 m² w spokojnej okolicy!
Zarańsko gm. Drawsko Pomorskie Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 13 Maj, 2026 08:53
290 000 zł
4143 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:70 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:2 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1970
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 290 000 zł / 4143 zł/m2
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m²,składające się z trzech pokoi, dużej kuchni (22 m²) oraz
łazienki (9 m²). Nieruchomość przeszła kapitalny remont, w wyniku
którego zainstalowano nowy piec na pellet, co zapewnia niskie koszty
ogrzewania.
Mieszkanie znajduje się na parterze w ocieplonym budynku, co sprawia,
że jest idealne dla osób ceniących sobie wygodę i łatwy dostęp.
Otoczenie jest ciche i spokojne, a w niedalekiej odległości (500 m)
znajduje się jezioro, idealne na weekendowe wypady i relaks na
świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się również sklep oraz
stacja benzynowa.
Dodatkowo do nieruchomości przynależy pomieszczenie gospodarcze,
które można wykorzystać na różne cele. Istnieje także
możliwość dokupienia garażu oraz działki ogrodniczej ( za
dodatkową cenę)
Lokalizacja mieszkania to kolejny atut – do centrum miasta jest
zaledwie 5 km, a najbliższy market znajduje się w odległości 2,5
km. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, do miasta
prowadzi wygodna ścieżka rowerowa.
Czynsz jest niski, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.
Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego wyjątkowego
mieszkania! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na
prezentację.
Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.
Posiadamy oddziały - w Szczecinie, Stargardzie i Szczecinku. Nasi
Doradcy bezpłatnie dojeżdżają do Klientów.
W naszym biurze możesz skorzystać z następujących usług:
- pośrednictwo w kupnie i najmie nieruchomości,